ورود

ورود

چنانچه قبلاً ثبت نام کرده اید وارد سیستم شوید

ورود
درس ها و دوره ها

درس ها و دوره ها

با انواع خدمات آموزشی ما آشنا شوید

مشاهده
complaint

ثبت شکایات

در صورت بروز هر گونه مشکل به ما اطلاع دهید

مشاهده
...

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات ثبت نام را مطالعه فرمایید

مشاهده

درباره ما

مرکز آموزش علوم هوانوردی | کلینیک تخصصی پهپاد ایپاک

شرکت ایمن پرواز آسمان کاسپین، مرکز آموزش علوم هوانوردی و ارائه دهنده خدمات پهپادی می باشد که از سال 1398 به صورت رسمی (به شماره ثبت 15237) شروع به فعالیت نموده است. این شرکت در طول فعالیت خود توانسته که از فراز و نشیب‌های فراوانی عبور نماید. در ابتدای سال 1398، شرکت ایمن پرواز آسمان کاسپین، فعالیت خود را به منظور ایجاد یک واحد فناور متمرکز کرده بود. تقریبا در همان دوران بود که شرکت ایپاک توانست خود را در زمره‌ی اولین واحد های فناور قرار دهد که در زمینه‌ی انجام پروژه های تصویربرداری هوایی، بازرسی دکل های برق، سمپاشی هوایی و نقشه برداری هوایی با پهپاد قرار دهد. باتوجه به ایده محور بودن شرکت و استراتژی های نوین این مجموعه در بکارگیری از پهپاد ها این شرکت توانسته به عنوان یکی از شرکت های فناور در پارک علم و فناوری استان مازندران مستقر گردد و  فعالیت نماید. 

شرکت ایمن پرواز آسمان کاسپین با گذشت زمان، توانست اعتماد بسیاری از نهادهای رسمی و معتبر موجود در کشور را کسب نماید. این شرکت توانست با تبدیل شدن به مرکز آموزش علوم هوانوردی با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری به دانشکده صنعت هوانوردی تبدیل گردد. در حال حاضر این شرکت با شماره مجوز IR.TA.112 سازمان هواپیمایی کشوری اقدام به برگزاری دوره های غیر تجاری پهپاد ها کرده است. این دوره های به منظور دریافت گواهینامه خلبانی می باشند که از آن ها به  دوره خلبان عمومی پهپاد ها موسوم به RePL یاد میشود. متناسب با این مجوز دانش پذیران میتوانند پس از طی دوره خلبانی در مرکز آموزش علوم هوانوردی شرکت ایپاک، گواهینامه خلبانی با اعتبار بین المللی دریافت نمایند.

شرکت ایمن پرواز آسمان کاسپین کلیه فعالیت های آموزشی، فروش، تعمیرات و خدمات بهره برداری از پهپاد های غیر نظامی را مطابق با قوانین پروازی تعریف شده توسط سازمان هواپیمایی کشوری و CAD9060 و با پایبندی به قوانین جمهوری اسلامی ارائه می دهد.

مرکز آموزش علوم هوانوردی | کلینیک تخصصی پهپاد ایپاک